Charisma Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Charisma gaming
 
PublicationsHomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Predlozi za server

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 29
Join date : 2019-05-02
Age : 22
Location : Srbija, Novi Sad

Predlozi za server Empty
PostSubject: Predlozi za server   Predlozi za server Icon_minitimeMon May 06, 2019 7:52 am

Sve predloge za poboljšanje servera možete napisati ovde.
Back to top Go down
https://charisma.forumotion.com
pavlovic

pavlovic


Posts : 2
Join date : 2019-05-24
Age : 26
Location : Serbia, Aleksinac

Predlozi za server Empty
PostSubject: Re: Predlozi za server   Predlozi za server Icon_minitimeThu Jul 04, 2019 5:29 pm

Jedini predlozi koje cu uvek imati, za bilo koji server:

1. Prolazak kroz igrace OFF - jer po meni ubija samu igru, ne mozes bust da radis, totalno mi je to deathmatch varijanta, nikako mi ne ide na pub to. Postoj plugin koji vam to omogucava na startu runde, dok se rascisti guzva pa da ne dodje do sudaranja, na sta se obicno igraci zale, a ovako mi je bas bezveze u nastavku runde.

2. Anti-scroll plugin ON - ovo naravno da niko nece da ubaci na server jer svi gledaju da peglaju liniju servera, ali ako je u pitanju lepa igra na njemu gde se ne juri rank ovo bi bilo fino dodati. Razlog je prost, nervira do koske kada ti igrac leti po nisanu, niti je s tim iko pre igrao (do te mere...). Drugo, da nije toga ljudi bi se mnogo vise fokusirali na samo pucanje, ovako polovina mis ne drzi kako valja ali je prvo naucila da skrola Smile Duck ako iskoristim to bude jedino kada recimo preskacem neki nizi blok po mapi, da ne bi skakao prosto ga predjes brze kada uradis duck ali dok je pucanje u toku.....i jos da ga bindam na tockic.....uzas.....naravno moje misljenje Smile

3. Free oruzja+dodaci i dmg prikaz za steam igrace OFF - to mi je malo nefer prema ostalima, jer igraci sa nalogom dobiju sve u kompletu, puska pistolj bombe kevlar mislim cak i def mada nisam zapazio, to prvo uzmem kao ct jer mi je bindan Smile Mozda da se ogranici nekako na kevlar i po koju bombu recimo, ovako druga runda dodje, uzmem ak ili m4 dok ostali za mp5 nemaju da saberu xaxax..... Dmg prikaz isto mi je nefer, busis i znas da je tu dok mu skidas hp, milion puta overim hegom duze recimo pa onda krenem ili se povucem.....je*es to brate Smile

Pucamo se, pozic Idea
Back to top Go down
.::Jelena::.
Admin
.::Jelena::.


Posts : 9
Join date : 2019-05-05

Predlozi za server Empty
PostSubject: Re: Predlozi za server   Predlozi za server Icon_minitimeThu Jul 04, 2019 7:50 pm

Evo da ti dam svoje mišljenje i odgovrim zašto su stvari na serveru takve kakve jesu. Smile

1. Prolazak kroz igrace OFF - Mnogo je praktičnije za server da bude ON a ne OFF. Prosto iz razloga što na serveru vise raznorazni botovi i slično. Blokira te na vratima itd. To po meni ubije igru u pojam. Uostalom izuzev boost-a saigrača ne vidim nikakvu prednost ako bismo isključili to. A i taj boost koliko je dobar toliko je i loš. Postoje delovi na mapi koje bi ja zabranila za štekanje, a kamo li za boostovanje saigrača na 76 zidova. Jednostavno smatram da je lepše i praktičnije za igru. I da 32/32 server bez mogućnosti prolaska kroz igrače samo stvara gužvu i pometnju na serveru.

2. Anti-scroll plugin ON - Neću ni jednom igraču da zabranim na serveru bilo šta što nije cheat i nevaspitano ponašanje. Scrol nije nikakva vrsta cheat-a niti išta slično, to što je sad previše ,,isfurana" stvar, i što realno kvari igru, jbg, igra je pokvarena da nema kud više tako da i nije toliko strašno.

3. Free oruzja+dodaci i dmg prikaz za steam igrace OFF - VIP privilegije za STEAM igrače. Jedini cilj ovoga jeste privući što više STEAM igrača. Iako je, naravno, moguće upaliti cheat i na STEAM-u itd, 90% iole dobrih i onih jako dobrih igrača su STEAM, i oni sami kad vide da je na serveru pretežno ekipa koja ima STEAM, ostaće rađe na istom. To je jednostavno tako. Nije nikakvo omalovažavanje ili uskraćivanje NONSTEAM igračima. Svako od njih ima mogućnost da za 1boost ili time što će napraviti Steam acc i kupiti CS 1.6 da obezbedi sebi VIPa na serveru. Sama ona priča na serveru gde se deli STEAM acc sa CS 1.6 igračima koji još uvek nemaju acc, jeste iz razloga da se dobrim igračima obezbedi STEAM. E sad, koliko razumem nije problem što su STEAM igrači ,,povlašćeni" a ostali ne, već što je to razlika u ogromnoj meri. Inače sam neko ko je generalno protiv VIPa i bilo kakve vrste privilegije za igrače (zapravo za neke da, neke ne), volim jednakost među igračima, i da nije 2019-a godina, 100% na serveru ne bi ni postojao VIP. Međutim, ovo nisu igrači od pre 10 godina koji su uživali u CS 1.6 najklasičnijem mogućem, već pretežno klinci koji se ,,pale" na VIPa i slične stvari. Prema tome ovo je jedan od načina da se privuče što veći broj igrača uopšte. m4a1, ak47, deagle, i bombe su okej varijanta. Jedino što se meni ne dopada u sklopu vipa jeste to što se jako brzo dobije jako puno novca, ali je zob plugina samog takvog kakav jeste to nerealno menjati. Pokazivanje dmg-a kroz zid je najpribližnije komandi /me, koja je sasvim fer play stvar, prema tome, ne vidim razlog za uklanjanje ovako nečeg. U principu, opšte je poznato gde se na Dust-u buše zidovi i gde su najveće šanse ubiti igrača, ono što vidiš zahvaljujući pluginu za VIPa, video bi i zahvaljujući komandi /me, samo malo brže nego inače. Ali je totalno korektna stvar. I meni se lično jako dopada forica. Smile

Eto šta ja mislim i zašto je to tako. Što se tiče dodatnih pluginova, najverovatnije da se više ništa neće ubacivati na sevrer da se ne bi kvario ping i slično, mislim da je ova varijanta igre negde najidealnija za period u kome smo i za to šta današnjim igračima paše. Smile

Pucamo se!!
Back to top Go down
pavlovic

pavlovic


Posts : 2
Join date : 2019-05-24
Age : 26
Location : Serbia, Aleksinac

Predlozi za server Empty
PostSubject: Re: Predlozi za server   Predlozi za server Icon_minitimeThu Jul 04, 2019 8:46 pm

U principu se s vecim delom texta ne slazem, 100 ljudi 100 cudi Smile Ali hvala svakako na obrazlozenju, pa se vidimo preko nisana Razz
Back to top Go down
еверласт

еверласт


Posts : 2
Join date : 2019-06-09
Age : 27
Location : Madagaskar

Predlozi za server Empty
PostSubject: Re: Predlozi za server   Predlozi za server Icon_minitimeSun Jul 14, 2019 7:04 pm

.::Jelena::. wrote:
Evo da ti dam svoje mišljenje i odgovrim zašto su stvari na serveru takve kakve jesu. Smile

1. Prolazak kroz igrace OFF - Mnogo je praktičnije za server da bude ON a ne OFF. Prosto iz razloga što na serveru vise raznorazni botovi i slično. Blokira te na vratima itd. To po meni ubije igru u pojam. Uostalom izuzev boost-a saigrača ne vidim nikakvu prednost ako bismo isključili to. A i taj boost koliko je dobar toliko je i loš. Postoje delovi na mapi koje bi ja zabranila za štekanje, a kamo li za boostovanje saigrača na 76 zidova. Jednostavno smatram da je lepše i praktičnije za igru. I da 32/32 server bez mogućnosti prolaska kroz igrače samo stvara gužvu i pometnju na serveru.

2. Anti-scroll plugin ON - Neću ni jednom igraču da zabranim na serveru bilo šta što nije cheat i nevaspitano ponašanje. Scrol nije nikakva vrsta cheat-a niti išta slično, to što je sad previše ,,isfurana" stvar, i što realno kvari igru, jbg, igra je pokvarena da nema kud više tako da i nije toliko strašno.

3. Free oruzja+dodaci i dmg prikaz za steam igrace OFF - VIP privilegije za STEAM igrače. Jedini cilj ovoga jeste privući što više STEAM igrača. Iako je, naravno, moguće upaliti cheat i na STEAM-u itd, 90% iole dobrih i onih jako dobrih igrača su STEAM, i oni sami kad vide da je na serveru pretežno ekipa koja ima STEAM, ostaće rađe na istom. To je jednostavno tako. Nije nikakvo omalovažavanje ili uskraćivanje NONSTEAM igračima. Svako od njih ima mogućnost da za 1boost ili time što će napraviti Steam acc i kupiti CS 1.6 da obezbedi sebi VIPa na serveru. Sama ona priča na serveru gde se deli STEAM acc sa CS 1.6 igračima koji još uvek nemaju acc, jeste iz razloga da se dobrim igračima obezbedi STEAM. E sad, koliko razumem nije problem što su STEAM igrači ,,povlašćeni" a ostali ne, već što je to razlika u ogromnoj meri. Inače sam neko ko je generalno protiv VIPa i bilo kakve vrste privilegije za igrače (zapravo za neke da, neke ne), volim jednakost među igračima, i da nije 2019-a godina, 100% na serveru ne bi ni postojao VIP. Međutim, ovo nisu igrači od pre 10 godina koji su uživali u CS 1.6 najklasičnijem mogućem, već pretežno klinci koji se ,,pale" na VIPa i slične stvari. Prema tome ovo je jedan od načina da se privuče što veći broj igrača uopšte. m4a1, ak47, deagle, i bombe su okej varijanta. Jedino što se meni ne dopada u sklopu vipa jeste to što se jako brzo dobije jako puno novca, ali je zob plugina samog takvog kakav jeste to nerealno menjati. Pokazivanje dmg-a kroz zid je najpribližnije komandi /me, koja je sasvim fer play stvar, prema tome, ne vidim razlog za uklanjanje ovako nečeg. U principu, opšte je poznato gde se na Dust-u buše zidovi i gde su najveće šanse ubiti igrača, ono što vidiš zahvaljujući pluginu za VIPa, video bi i zahvaljujući komandi /me, samo malo brže nego inače. Ali je totalno korektna stvar. I meni se lično jako dopada forica. Smile

Eto šta ja mislim i zašto je to tako. Što se tiče dodatnih pluginova, najverovatnije da se više ništa neće ubacivati na sevrer da se ne bi kvario ping i slično, mislim da je ova varijanta igre negde najidealnija za period u kome smo i za to šta današnjim igračima paše. Smile

Pucamo se!!




ja bi preporucio i nonstim da mogu da kupuju awp zato sto nije fer samo vip da moze da kupi awp svakako mozes ga limitirati primer 3 awp u tt i 3 u ct al da mogu i nonstim da kupuju awp to je od mene za sada Smile)) Razz
Back to top Go down
.::Jelena::.
Admin
.::Jelena::.


Posts : 9
Join date : 2019-05-05

Predlozi za server Empty
PostSubject: Re: Predlozi za server   Predlozi za server Icon_minitimeSun Jul 14, 2019 7:21 pm

Na tome se radi trenutno, postojao je problemčić sa pluginom za VIPa. Očekujem da će čojk večeras rešit sve Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Predlozi za server Empty
PostSubject: Re: Predlozi za server   Predlozi za server Icon_minitime

Back to top Go down
 
Predlozi za server
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Charisma Gaming :: Charisma Community :: Charisma DD2 Only-
Jump to: